Jak wybrać kufry do motocykla

Jak wybrać kufry do motocykla

Znajdź kufry do motocykla.

Nie ma znaczenia, czy jesteś hobbystą dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – prawdopodobnie nagminnie musisz przewieźć jakikolwiek bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to proste. Niektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jednak nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej komfortowych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Ale jaki kufer na motor zakupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motor – wersje / Kufry do motocykla – odmiany / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież instaluje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje atutu. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne oraz stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo bądź też od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, właśnie dlatego zanim dokona się kupna, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i zakupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Tobie przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego wyboru kufra na motocykl, zwróć szczególną uwagę nie tylko na cechy produktu, jakkolwiek też na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, która na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz doskonały stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: info@motoakcesoria.com.pl