Fabryczne i alternatywne lampy do Audi

Fabryczne i alternatywne lampy do Audi

Auta Audi to dla większości miłośników motoryzacji symbol solidności i ekskluzywności. Jak każdy samochód nie będą niestety niezniszczalne, zaś ich właściciel po pewnym czasie będzie musiał wyeliminować różne awarie. Podzespołem, jaki najczęściej uszkadza się w autach Audi są lampy – na szczęście w sklepach dostępnych jest mnóstwo modeli tych podzespołów, a wśród nich są zarówno fabryczne części, jak światła pozostałych producentów, ale w stu procentach zgodne ze standardami stosowanymi w autach Audi. Które reflektory lepiej się sprawdzą?

Zamienniki oryginalnych lamp Audi

Część kierowców stawia na lampy Audi produkowane przez inne marki. Wybór podobnych podzespołów ma mnóstwo zalet. Przede wszystkim warto wspomnieć o cenie, która przy zakupie alternatywnych lamp może okazać się aż dwukrotnie mniejsza. Zamienne lampy Audi zazwyczaj nie odbiegają solidnością od części fabrycznych – o ile oczywiście mają niezbędne do użytkowania na drogach Europy homologacje. Entuzjaści tuningu aut cenią również fakt, że wśród nich łatwo znaleźć produkty przystosowane do aut Audi, ale wyglądające całkowicie inaczej niż oryginalnie założone lampy Audi.

Oryginalne lampy Audi

Oprócz tego na rynku dostępne są także fabryczne lampy Audi. Ich kupno może być niezbędne, by nie stracić prawa do reklamacji samochodu. Niektórzy kierowcy koncentrują się ponadto na tym, aby ich samochody były całkowicie oryginalne – dla takich osób kupno oryginalnych lamp Audi to jedyne rozwiązanie.