Własny sklep w kilku krokach – platforma ecommerce

Własny sklep w kilku krokach – platforma ecommerce

Branża e-commerce ewoluuje bardzo dynamicznie, a na założenie własnego sklepu internetowego decyduje się większość firm. Interesuje Cię oprogramowanie sklepu internetowego? Dowiedz się, na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze platformy e-commerce.

Platforma sklepu internetowego shopGold

Postęp współczesnych technologii powoduje, że dziś uruchomienie własnego sklepu internetowego jest bardzo łatwe. Chętnie wybieranym rozwiązaniem są specjalne platformy, np. shopGold, umożliwiające szybkie generowanie sklepów internetowych wraz z hostingiem witryny. Jak to działa? Wystarczy złożyć zamówienie i zdecydować się na pakiet, odpowiadający indywidualnym preferencjom oraz profilowi prowadzonej działalności, a potem skonfigurować sklep za pośrednictwem specjalnego panelu. Ostatnim krokiem jest dodanie do sklepu oferowanych towarów – i w tym momencie można już zacząć sprzedaż! Intuicyjna platforma e-commerce pozwala zbudować funkcjonalny i przejrzysty sklep internetowy, z którego oferty ochoczo korzystają internauci, co przekłada się na zyski. Platforma zapewnia wsparcie techniczne oraz integrację sklepu z innymi systemami.

Czy warto skorzystać z platformy sklepu internetowego shopGold?

Oprogramowanie shopGold dostępne jest w dwóch wariantach. Obie oferują nieograniczoną liczbę towarów, klientów oraz zamówień, jak również mobilną wersję sklepu, kilka wersji językowych, obsługę certyfikatów SSL, dożywotnie aktualizacje sklepu i funkcjonalność hurtowni. Pakiet Standard daje dostęp do wsparcia technicznego przez 3 miesiące od zakupu, natomiast Pakiet Comfort – przez 6 miesięcy. Wersja rozszerzona dysponuje także wariantem darmowej instalacji na serwerze oraz umożliwia uruchomienie do 3 sklepów na jednej licencji.