Wyjątkowe miski wiszące Catalano

Wyjątkowe miski wiszące Catalano

Urządzenie łazienki potrafi stać się przyczyną dużych problemów. Z uwagi na specyfikę tego wnętrza, powinniśmy zadbać o to, by znajdujące się tam przedmioty były odporne na działanie wilgoci i pęknięcia. Ponadto istotny jest również styl używanych w łazience umywalek i baterii – wszak to one wpływają na jej wygląd. To dlatego niemałym uznaniem szczycą się produkty Catalano – miska wisząca, wanny i wiele innych.

Catalano – miska wisząca do nowoczesnej łazienki

Catalano to marka słynąca z typowych dla nich oryginalnych wzorów. Nie może to dziwić, bo siedziba firmy działa we Włoszech, które są uważane za mekkę światowego wzornictwa. Za każdym razem produkty Catalano – miska wisząca, umywalka czy brodzik – charakteryzują się wyjątkowym designem, który powoduje, iż doskonale sprawdzą się w nowoczesnych łazienkach. Catalano pamięta również o miłośnikach klasycznych rozwiązań, oferując im produkty nawiązujące do starej tradycji wzornictwa.

Catalano – miska wisząca, która przetrwa dziesięciolecia

Produkty Catalano cechują się także wielką wytrzymałością – firma starannie dobiera surowce, z jakich produkuje miski wiszące oraz umywalki. Jej projektanci doskonale wiedzą również, jak istotna w ubikacji okazuje się czystość – dlatego produkty tej firmy charakteryzują się prostymi kształtami, które bardzo upraszczają ich konserwację i minimalizują prawdopodobieństwo rozwoju niebezpiecznych dla ludzi bakterii.