Umywalki

Umywalki

Historia marki Kerasan rozpoczęła się we Włoszech w latach sześćdziesiątych. Dziś jest uznanym producentem ceramiki sanitarnej, a oferowane przez niego umywalki i brodziki dostępne są w różnych krajach. Nie jest tak jednak bez powodu – Kerasan dla wielu klientów stał się dziś symbolem wysokiej jakości i ciekawego wzornictwa, charakterystycznego przecież dla Włochów. Co znajdziemy w katalogu Kerasan? Czemu opłaca się kupić produkty tej firmy?

Co produkuje Kerasan? Umywalki i inną ceramikę

Jakie wyroby proponuje nam Kerasan? Umywalki to na pewno najistotniejsza pozycja z katalogu firmy, jednak Kerasan proponuje nam nie tylko takie artykuły. Często wybierane są również miski klozetowe oraz bidety. Kerasan wytwarza również akcesoria, czyli podesty do umywalki lub konsole sanitarne. Oprócz tego w jej ofercie czekają na nas lampki, przyłącza oraz inne artykuły.

Wybierz Kerasan – umywalki nie do zdarcia

Różnorodność to nie ostatnia zaleta, z której słynie Kerasan. Umywalki oraz pozostałe artykuły tej marki są bowiem bardzo wytrzymałe – producent stosuje wszak wyłącznie sprawdzone materiały i nowoczesne rozwiązania. W przypadku umywalek Kerasan naprawdę ważne okazują się także projekty – to świetne wyjście dla klientów ceniących sobie interesujące wzornictwo. W katalogu marki znajdziemy tak tradycyjne projekty, jak i produkty, które świetnie będą prezentowały się w nowoczesnych łazienkach – Kerasan stworzył blisko 20 serii.