Umywalki

Umywalki

Catalano to marka działająca na rynku łazienek od wielu lat. Swoje propozycje adresuje jednak nie tylko do zwolenników wnętrzarskich sprawdzonych rozwiązań – wciąż robi wszystko, by tworzyć umywalki, które są zgodne z nowoczesnymi trendami. Niezwykły, charakterystyczny dla Italii rodzaj projektowania Catalano komponuje z wielką odpornością swoich wyrobów – umywalki opisywanej firmy bez problemów wytrzymają aż kilkadziesiąt lat w każdych warunkach. Co więc czeka na nas w jej ofercie? Czemu opłaca się kupić produkty Catalano?

Czemu dobrze wybrać Catalano? Umywalka zaskakuje dobrym designem

Właśnie design jest wizytówką Catalano – umywalka tej firmy będzie we wszystkich sytuacjach wyróżniała się wśród konkurencji. Interesujące kształty zarówno doskonale się prezentują, ale też pełną istotną rolę, gdy chodzi o higienę – umywalki Catalano są tak projektowane, żeby ich sprzątanie było jak najprostsze. W ofercie Catalano dostępne są zarówno tradycyjne projekty, jak i serię Impronta, a ta z pewnością spodoba się miłośnikom współczesnego designu.

Catalano – umywalka na dziesięciolecia

Trwałość to nie ostatnia cecha Catalano – umywalka bez trudu posłuży kilka dekad, bo wytwarzana jest wyłącznie ze sprawdzonych materiałów. Nie straszne są jej wilgoć i pęknięcia, a nawierzchnia nigdy nie traci gładkości. Dzieje się tak z uwagi na to, że umywalki Catalano wypiekane są w temperaturze ponad 1000 stopni Celsjusza. To korzystnie wpływa na łatwość utrzymania ich w czystości i bardzo poprawia wygodę korzystania z łazienki.