Umywalki

Umywalki

Scarabeo to włoska firma oferująca swoim klientom ceramikę łazienkową. W jej ofercie znajdziemy między innymi umywalki stołowe i pod nogę, miski toaletowe oraz bidety. Marka funkcjonuje od roku tysiąc dziewięćset siedemdziesiątego czwartego, więc jest jednym z najbardziej doświadczonych obecnych na rynku do chwili obecnej producentów ceramiki łazienkowej. Skąd bierze się dobrą opinię jej artykułów? Czemu dobrze wybrać któryś z nich?

Wybierz Scarabeo – umywalki i nie tylko

Wyróżnikiem Scarabeo jest bez wątpienia świetne wzornictwo – marka pochodzi przecież z Italii, która od dawna znana jest z ciekawego designu. Co jest dostępne w katalogu Scarabeo? Umywalki, które łatwo dopasować do stylu każdej łazienki. Są wśród nich zarówno pozycje dla miłośników klasycznego wzornictwa, jak i tych, którzy wolą nowoczesne modele. Scarabeo, w przeciwieństwie do większości innych firm, oferuje swoim klientom także kolorowe umywalki i muszle WC.

Z czego jest znane Scarabeo? Umywalki posłużą dziesięciolecia

Scarabeo nie zyskałoby tak dużego zainteresowania, jeśli ich produkty nie wytrzymywałyby odpowiednio wiele. To długowieczność jest kolejną zaletą typową dla Scarabeo – umywalki tej marki nawet w ekstremalnych sytuacjach nie psują się i są absolutnie funkcjonalne. Nie ma w tym rzecz jasna nic zaskakującego, bowiem złotą zasadą firmy jest oferować umywalki, które łączą wytrzymałość i pełen komfort, a oprócz tego będą świetnie się prezentowały we wszystkich wnętrzach.