Serwis okien – Meteo

Serwis okien – Meteo

Okna serwis

Zepsute okna najłatwiej jest po prostu wymienić na nowe, ale często nie jest to możliwe. Zwykle lepszym wyjściem okazuje się naprawa okien – tym bardziej, że opisywane usługi są obecnie naprawdę łatwo dostępne. Jeśli mamy przynajmniej minimalne zdolności manualne, z renowacją okien – zwłaszcza drewnianych – bez trudu poradzimy sobie sami.

Kiedy zdecydować się na naprawę okien?

Najpopularniejszą przyczyną usterek okien okazują się uszkodzone zawiasy. Upewnij się, czy nie wysunęły się z nich bolce i czy ich zamykanie nie sprawia problemów. Ten drugi objaw może zwiastować zapieczenie bolca, czego konsekwencją prawdopodobnie okaże się wypadnięcie skrzydła z zawiasu – a a do tego wolelibyśmy nie dopuścić. Problemy mogą wiązać się też ze zużyciem zamka – należy sprawdzić, czy nie występuje niepotrzebny luz, bowiem gdy zepsuje się, korzystanie z okna będzie niewykonalne.

Serwis okien – zdołasz to wykonać bez pomocy specjalistów

Gdy drewniane skrzydła nie prezentują się już jak nowe, jesteśmy w stanie sprawić, że odzyskają niegdysiejszy blask. Naprawa okien we własnym zakresie nie okaże się trudna – oczywiście jeśli mówimy wyłącznie o ich wyglądzie. W razie, kiedy uszkodzeniu uległ z kolei mechanizm wewnętrzny, jedynym rozwiązaniem okaże się zlecenie tego fachowcom.

Ceny naprawy okien PCV

Wszystko zależy od tego, o jaką usterkę chodzi. Zwykła regulacja położenia skrzydeł nie powinna wynieść nas więcej, niż czterdzieści PLN, ale naprawa klamki lub zawiasu będzie wydatkiem co najmniej 200 złotych. Pamiętajmy, iż skrzydła wykonane z tworzyw sztucznych wymagają regularnej ochrony – naprawa okien PCV to też więc ich oliwienie oraz wymiana uszczelek.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: biuro@serwismeteo.pl