Salon podłóg drewnianych

Salon podłóg drewnianych

podłogi drewniane warszawa

Podłogi drewniane chyba nigdy nie wyjdą z mody. Elegancko wyglądająca podłoga jest niezwykle istotnym elementem w każdym domu. Dlatego jej wyborowi należy poświęcić odpowiednią ilość uwagi. Kolor i kompozycja zastosowanych na podłodze materiałów wpływa na elegancji wygląd wnętrza. Drewniane podłogi to obecnie najpopularniejszy rodzaj pokryć do domów i mieszkań.

Co decyduje o tak dużej popularności podłóg drewnianych?

Głównymi walorami podłóg drewnianych, które wpływają na ich ponadczasowość są m.in. piękno, wysoka odporność na destrukcję biologiczną, czy antystatyczność. Dodatkowo drewniane podłogi posiadają dobrą izolację akustyczną. Podłoga drewniana to gwarancja trwałości.

Gatunki drzew, które najlepiej nadają się do produkcji podłóg drewnianych

Różnorodność kolorów oraz gatunków w połączeniu z nieskończoną liczbą wzorów słojów drewna, pozwalają dobrać odpowiednią drewnianą podłogę do każdego wnętrza. Materiał o mniejszej twardości stosuje się na podłogi z drewna w pomieszczeniach o niewielkim natężeniu ruchu. Wszędzie tam, gdzie powierzchnie są poddane znacznym obciążeniom należy skorzystać z podłóg z drewna twardego.

Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: info@balticwood.pl