Polskie meble designerskie – tego nie zaoferuje zwykła sieciówka

Polskie meble designerskie – tego nie zaoferuje zwykła sieciówka

Zobacz, gdzie zamówić meble z litego drewna nowoczesne, wejdź na https://stfurniture.com/sklep/.

Nasze domy i sposób, w jaki je aranżujemy, potrafi dużo zdradzić o naszym charakterze, wyczuciu estetyki, a także o tym, jak postrzegamy komfort. Wielu osób nie podoba się już asortyment wszędobylskich meblarskich sieciówek, w których można kupić meble, produkowane w dziesiątkach tysięcy sztuk, jednakowe dla polskich odbiorców, jak i tych z innych krajów Europy. Wskutek tego szukamy mebli, które nie tylko okażą się funkcjonalne, ale też będą podkreślać naszą osobowość. Taka jest właśnie oferta polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Designerskie meble – kreowane z pasją

Marka Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od 2012 r. i tworzy ją para wrocławskich projektantów z ponad 20-letnim praktyką w branży. Aczkolwiek unikatowe meble produkowane przez studio STF to rezultat dokładnej pracy większego teamu, składającego się z wykwalifikowanych rzemieślników, technologów i konstruktorów. Marka Swallow’s Tail z wyjątkową drobiazgowością podejmuje się procesu tworzenia nowych serii produktów, przeznaczając poszczególnym etapom – od roboczego pomysłu, przez model konstrukcji, aż po wybór drewna wysokiej jakości – 100% uwagi. To szczególne dopracowanie najmniejszych detali każdego nowego projektu sprawia, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture charakteryzują się wręcz perfekcyjnym wykończeniem. Nie zaskakuje więc, że meble studia STF uzyskały sporo nagród z dziedziny designu i można podziwiać je na targach wnętrzarskich w Polsce i za granicą (m.in. w Paryżu, w Kolonii bądź w Łodzi).

Minimalistyczne meble studia Swallow’s Tail Furniture – nie tylko stoły do kuchni i biurka

Wszystkie kolekcje Swallow’s Tail Furniture, w tym także designerskie meble dla dzieci, można zamówić wprost ze strony www studia. Nie licząc funkcjonalnych biurek, stolików kawowych i stołów do kuchni, ten producent mebli rzemieślniczych ma w swojej ofercie też ławy, komody oraz krzesła, jak również designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak ramy do luster oraz świeczniki). Co istotne, zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można opłacić w wygodnych ratach. Designerskie meble studia STF można zamówić też w salonach meblowych na terenie całego kraju (przykładowo w Bydgoszczy, w Łodzi czy w Warszawie) oraz w Europie (między innymi w Irlandii bądź w Niemczech).

Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: info@stfurniture.com