Nie masz w domu stołu? Zobacz co tracisz!

Nie masz w domu stołu? Zobacz co tracisz!

Skieruj się tutaj, aby zamówić stoły dębowe.

Czy postawiony w kuchni, w jadalni czy w przeznaczonej dla niego powierzchni loftu, stół zawsze jest najistotniejszym meblem w mieszkaniu. Zatem wybierając stół warto brać pod uwagę nie tylko jego atrakcyjny design, ale też jego jakość.

Stół w mieszkaniu – jakie pełni funkcje?

W pokoju dziennym przesiadujemy przez znaczną część czasu i tam również głównie się relaksujemy, tymczasem to stół w kuchni jest w istocie centralnym miejscem w domu. Chwile, które spędza się na wspólnym spożywaniu dań z najbliższymi, silnie przyczyniają się do wzmocnienia więzi rodzinnych i towarzyskich. Stół jednoczy, ponieważ pozwala na bliskość dużej ilości ludzi na małej przestrzeni, co w konsekwencji wzbudza pragnienie rozmowy między ludźmi. Wskazane jest zaaranżować dom tak, aby uwzględnić w nim punkt na rozstawienie stołu z dala m.in. od rozpraszającego uwagę telewizora. W ten sposób nie tylko powszednie posiłki, ale także przyjęcia urodzinowe lub bożonarodzeniowe umożliwią wszystkim skupić się na tym co w owej momencie jest najważniejsze, a więc rozmowie z rodziną i z przyjaciółmi. Liczne badania udowadniają na dodatek, że jedzenie przy stole pozwala rozwinąć właściwe nawyki żywieniowe również u maluchów. Przy stole spożywamy posiłki wolniej oraz bez stresu, na co korzystny wpływ ma, naturalnie, wykonywanie tej czynności z najbliższymi.

Designerskiego stołu do kuchni z drewna litego nie zamówisz w popularnych salonach meblowych

Stół do kuchni bądź jadalni powinien być solidny. Będzie wszak każdego dnia wykorzystywany, nierzadko nie tylko zjeść obiad, ale też jako miejsce odrabiania lekcji, zrealizowania szybkich prac, które wymagają sporej płaskiej powierzchni czy ot tak do zabawy, np. gry w pokera lub w planszówki i układania konstrukcji z klocków z dziećmi. Współczesne designerskie stoły z litego drewna od najlepszych projektantów charakteryzują się nietuzinkowym designem, fenomenalną solidnością wykonania, jak również naturalnością surowców użytych do ich wytworzenia (m.in. drewno orzechowe oraz dębowe), których na próżno szukać w ofercie meblowych sieciówek. Projektanci nowoczesnych stołów mają w swojej ofercie także stoły rozkładane, użyteczne podczas sporadycznych spotkań w większej grupie przyjaciół. Zamawiając nowoczesny stół możemy być pewni, iż kupujemy stół, który wytrzyma lata. Dostajemy zarazem opcję personalizacji stołu, i w konsekwencji lepszego dopasowania go do dowolnego stylu, w jakim pragniemy urządzać dom.

Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: info@stfurniture.com