Meteo – regulacja okien

Meteo – regulacja okien

Regulacja okien

Okna nie są niezniszczalne – chcąc, by służyły nam jak najdłużej, potrzebna będzie ich regularna konserwacja. Warto pamiętać, że zaniedbane okna łatwiej się psują, a usunięcie usterek wygeneruje wydatki o wiele wyższe, niż regulacja. Czy okna PCV można zatem regulować bez pomocy fachowców, czy lepiej powierzyć to fachowcom? Ile wydamy na taką usługę? Z jaką częstotliwością musi być przeprowadzana regulacja okien?

Pamiętajmy o regulacji okien

Niekonserwowane okna prędko zmniejszają swoją szczelność, czego efektem jest podniesienie poziomu wody w pomieszczeniu oraz obniżenie temperatury. Regulacja okien potrzebna jest też, kiedy zależy nam na ich bezproblemowych otwieraniu i efektownym wyglądzie.

Regulacja okien – smarowanie

Raz na pół roku okna powinniśmy dokładnie naoliwić. Nie potrzebujemy usług fachowców – trzeba tylko nasmarować trzpienie wykorzystując w tym celi tawot albo inny preparat o zbliżonym zastosowaniu. Dzięki temu zapobiegniemy korozji oraz dziwnym odgłosom.

Regulację okien powierz fachowcom

Regulacja okien wymaga specjalistycznych narzędzi i sporego doświadczenia – dlatego nie każdy z nas sobie z nią poradzi. Regulacja na własną rękę może skutkować uszkodzeniem okna – warto zatem powierzyć ją specjalistom.

Jak dużo zapłacisz za regulację okien?

Regulacja jednego okna to wydatek około czterdziestu PLN, jednak często na każde następne skrzydło wydamy już piętnaście lat. Jest to koszt, który powinniśmy ponieść tylko raz w roku, więc nasze finanse nie odczują go za mocno.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: biuro@serwismeteo.pl