Kopp – salon podłóg drewnianych

Kopp – salon podłóg drewnianych

Podłoga to jeden z ważniejszych elementów, o którym trzeba pamiętać przed wprowadzeniem się do nowego mieszkania. Przede wszystkim dlatego, że poddana jest działaniu rozmaitych czynników mechanicznych. Wybór podłóg powinien być poprzedzony głębszym namysłem. W przeciwieństwie do firan, a nawet stołu nie wymienimy jej po dwóch sezonach – musi prezentować się idealnie przez wiele lat. Dlatego najlepszą decyzją będzie skorzystanie z usług polskiej firmy Kopp – lidera w branży wykończenia wnętrz.

Klasyczne podłogi Kopp

Każda podłoga wyprodukowana przez firmę Kopp spełnia dwie funkcje. Pierwszą jest wytrzymałość. Wysoką jakość zapewniają podłogi Kopp z litego drewna, zaś nasze deski warstwowe dobrze sprawdzają się, kiedy chcesz zainstalować ogrzewanie podłogowe. Fabryczne położenie warstwy specjalistycznego lakieru zwiększa jakość podłóg. Pozytywnymi opiniami wśród wielu osób cieszą się podłogi z dębu i z bambusa. W zależności od osobistych preferencji można wybierać między panelami a parkietem układającym się w deseń szachownicy. Ładnie prezentują się wzory typu „pióro-wpust”, czyli klasyczna “jodełka” w jednym lub wielu kolorach.

Podłogi Kopp – niestandardowo

Osoby, które lubią eksperymentować i stawiają na oryginalny wygląd wnętrza będą zainteresowane podłogami z egzotycznych drzew, takich jak teak indonezyjski albo sucupira. Wybór w naszych salonach jest naprawdę ogromny – bogata oferta odcieni oraz możliwość wyboru wykończenia powierzchni pozwolą Ci skomponować unikatowe wnętrze. W firmie Kopp znaleźć można wyłącznie podłogi wykonane z najlepszej jakości tworzyw – ich zakup to decyzja, której nie będziesz żałować.

W naszych salonach znajdziesz nie tylko podłogi, ale również powłoki cementowo-polimerowe, ściany oraz nawilżacze i odświeżacze powietrza i wiele innych produktów do Twojego biura i domu. Zapraszamy!