Kerasan Retro – dla nietuzinkowych miłośników klasyki

Kerasan Retro – dla nietuzinkowych miłośników klasyki

Choć w wnętrzarstwie wciąż pojawiają się nowe trendy, sporo jest zwolenników pomieszczeń zaaranżowanych tradycyjnie. Ci, którzy wolą sprawdzone pomysły i klasyczną stylistykę nie będą mieć trudności ze znalezieniem akcesoriów dostosowanych do ich wymagań. Z myślą o takich klientach swoją marka Kerasan przygotowała linię Retro, w której czekają na nas kabiny, wanny oraz akcesoria łazienkowe. Co w niej znajdziemy? Dlaczego powinniśmy wybrać umywalki i kabiny z linii Kerasan Retro?

Kerasan Retro – klasyczne wzornictwo

Projektanci zatrudnieni przy linii Kerasan Retro chcieli stworzyć produkty przywodzące na myśl projekty z XIX wieku. Ze względu na tradycyjne projekty, Kerasan Retro okazuje się bardzo lubiane przez właścicieli pensjonatów, jednak nie brakuje jej zwolenników także wśród przeciętnych klientów. To idealne wyjście dla tych, którzy nie lubią minimalizmu nowoczesnego designu, preferując eleganckie dekoracje oraz sprawdzone kolory. Nie znaczy to na szczęście, że sprawdzą się jedynie w klasycznych wnętrzach – świetnie połączą się także z nowoczesnymi dodatkami.

Kerasan Retro – mocne strony

Kerasan Retro to na szczęście nie tylko doskonałe wzornictwo. Marka wszak pamięta o tym, że wyposażenie toalet powinno być wytrzymałe i funkcjonalne, zatem wszystkie akcesoria wykazują owe cechy. Są także objęte gwarancją – Kerasan zastąpi albo naprawi wadliwe wanny. Akcesoria z linii Kerasan Retro to świetne pomysły dla klientów ceniących sobie wysoką jakość oraz piękny wygląd.