Wyjeżdzasz na wakacje? Skorzystaj z usług hotelu dla zwierząt

Wyjeżdzasz na wakacje? Skorzystaj z usług hotelu dla zwierząt

Hotel dla zwierząt to znakomita alternatywa dla właścicieli czworonogów. Planujesz wakacje i nie możesz wziąć ze sobą psa? Profesjonalny petsitter kompleksowo zadba o Twojego pupila! Co oferuje pet hotel?

Petsitterw Warszawie – indywidualna opieka nad zwierzęciem

Posiadacze psów nie muszą już martwić się, co zrobić z ukochanym pupilem w czasie urlopu lub służbowego wyjazdu. Hotel dla zwierząt w Warszawie oferuje kompleksowe usługi związane z opieką nad czworonogami. Doświadczona kadra pracowników zapewnia pupilom pełen wachlarz zabaw, jak również czuwa nad ich bezpieczeństwem. Pet hotel dysponuje komfortowymi, klimatyzowanymi boksami. W ośrodku znajduje się do 8 oszklonych stanowisk, z których każde posiada na dole okno, dzięki czemu pies widzi, co dzieje się na zewnątrz. W psim hotelu każdy zwierzak jest traktowany w sposób indywidualny, zarówno pod względem kwestii zdrowotnych, jak i diety. Jest to doskonała propozycja dla osób, które pragną zapewnić zwierzęciu najlepszą opiekę na czas wyjazdu.

Pet hotel – rozległy zakres usług

W hotelu pracują doświadczeni opiekunowie, którzy cechują się szacunkiem oraz empatią w stosunku do zwierząt i szybko reagują na różne potrzeby psów. Maksymalne bezpieczeństwo zwierząt gwarantują również monitorowane pomieszczenia. Czworonogi są regularnie wyprowadzane na spacery po pobliskich terenach leśnych, gdzie mają możliwość bawić się na łonie przyrody. Nad ich harmonijnym rozwojem psów czuwa zoopsycholog – czworonogi mogą brać udział w zajęciach socjalizacyjnych. Posiłki są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego zwierzęcia. Hotel korzysta również z opieki weterynarza.