Wspieraj rozwój malucha – zajęcia dla dwulatków

Wspieraj rozwój malucha – zajęcia dla dwulatków

Eksperci podkreślają, że już dzieci w okresie 18+ mają ogromne możliwości np. do nauki języków, dlatego kształtowanie pasji przedszkolaka trzeba zacząć jak najwcześniej. Chcesz odkryć możliwości, które drzemią w Twoim maluchu? Zdecyduj się na praktyczne zajęcia – one pozwolą mu rozwinąć talent!

Zajęcia dla dwulatków – wykwalifikowana kadra i świetna zabawa

Zajęcia dla dzieci to bardzo rozpowszechniona forma urozmaicenia wolnego czasu – znakomicie wspierają kreatywność, kształtują kompetencje społeczne, uczą i bawią! Współcześnie oferta zajęć dodatkowych jest niezwykle obszerna, a rodzice mogą zapisać pociechy na różnego rodzaju zajęcia. Maluchy mają szansę uczestniczyć w warsztatach kształtujących 3 poziomy umiejętności – muzyczne, rytmiczne i plastyczne. Dużo ośrodków organizuje klubiki, w których dzieci mogą nie tylko przyjemnie spędzić czas, ale również nawiązać kontakty z rówieśnikami. W tego typu klubokawiarniach odbywają się koncerty, można również urządzić przyjęcie urodzinowe. Doświadczona kadra pedagogów gwarantuje maluchom maksymalne bezpieczeństwo oraz zajęcia prowadzone z pasją.

Zajęcia muzyczne dla dzieci – rytmiczanki i śpiewanki

Marzysz o tym, żeby Twoje dziecko rozwijało talent wokalny? Tego typu zajęcia dla maluchów obejmują zarówno ćwiczenia ogólnorozwojowe z użyciem fletu, bongosów lub ukulele, jak i zabawy sensoryczne. Wierszyki oraz wyliczanki doskonale oddziałują na rozwój intelektualny malucha oraz prawidłowe odbieranie bodźców. Bardzo popularne stają się zajęcia dla dwulatków, które przygotowują do pójścia do przedszkola – dzięki temu mogą uczyć się samodzielności.