Usługa cateringowa – postaw na wykwalifikowany zespół

Usługa cateringowa – postaw na wykwalifikowany zespół

Zamów catering Kraków.

Gdy aranżujesz ważne wydarzenie rodzinne bądź biznesowe, na które zapraszasz sporą ilość gości, zapewne nie dasz rady w pojedynkę zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując napoje i drobne przekąski w supermarkecie – ważne wydarzenia zazwyczaj potrzebują stosownej oprawy też w kwestii posiłków. Wszak nie powinno się stawiać na stołach uczestników najzwyklejszych herbatników i słodkich napojów. W takich wypadkach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Jakie formy cateringu świadczą doświadczone podmioty?

Profesjonalne podmioty świadczące usługi cateringowe na ogół oferują parę jego wariantów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, a więc obsługa spotkań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrzcin, wesel czy komunii. Oferty te są starannie dobrane do wymogów konkretnych wydarzeń, dlatego znacząco różnią sięmiędzy sobą np. kosztem i różnorodnością dań oferowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej warto pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą klarownie zaprezentować swoje oczekiwania, lecz jednocześnie być też otwartym na jego rady. W końcu dla caterera pomoc w organizacji eventów różnego rodzaju to codzienność, więc wieloletnia praktyka w tej branży umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które trafią w gust większości naszych gości.

Wynajęcie cateringu pomaga zaoszczędzić czas

Przygotowanie potraw choćby dla niewielkiej liczby gości bywa dużym problemem, głównie wtedy, jeśli musimy wykonać to osobiście. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na skoordynowanie pozostałych ważnych aspektów wydarzenia. Jest to także sposobność poczęstowania zaproszonych wyśmienitymi potrawami przyrządzonymi przez najlepszych szefów kuchni. Należy jednocześnie podkreślić, iż ważnym przymiotem posiłków przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wspaniały smak, ale również ich prezencja na talerzu. Oprócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają również własną ekipę wykwalifikowanych kelnerów.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: catering@lastrada.pl