Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Zleć catering dla firm Katowice na https://bit.ly/3iVK8gp.

Ważne negocjacje biznesowe, szkolenie albo konferencja – każde większe przedsiębiorstwo zapewne kiedyś stanie przed problemem zaplanowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z licznymi zadaniami, które zwykle nie są w zakresie obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie przekąsek oraz napojów dla jego gości. Jeżeli organizowane spotkanie zainteresuje ogromne tłumy, wypada zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering firmowy – zagwarantuj uczestnikom konferencji napoje oraz przekąski

Konferencje i szkolenia biznesowe to wydarzenia, które przeważnie trwają po 8-10 godzin, w wielu przypadkach także przez parę dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny grafik wykładów, pomiędzy którymi wskazane są na ogół trzy niezbyt długie przerwy, w trakcie których nie da się zjeść pełnego obiadu w okolicznej restauracji. Stąd tak istotne jest udostępnienie gościom napojów oraz niewielkich przekąsek, które mogą błyskawicznie skonsumować w ciągu przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, także zabrać ze sobą na salę, w której odbywa się prelekcja. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, a także z niewielkim poczęstunkiem, które można zjeść bez ryzyka ubrudzenia dłoni i koszuli. W ramach usługi cateringu dla firm użyczany jest też sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Urządzasz kurs? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Przerwy kawowe są niesłychanie potrzebne, pozwalają bowiem uczestnikom odpocząć po kilku godzinach głębokiego skupienia. Ponadto jest to też szansa nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w mniejszej grupie tematów poruszanych na szkoleniu. Automat z herbatą i słodkimi napojami, który widuje się na korytarzach biurowców, nie ma szans dorównać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych sympozjów bądź płatnych wykładów nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, zagryzając przyniesione z domu lub kupione po drodze w piekarni kanapki. Wynajęcie usługi cateringu dla firm podkreśli więc prestiż wydarzenia i zarazem pokaże, iż jego organizator zatroszczył się także o dobre samopoczucie gości.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: catering@lastrada.pl