Rozwiązania Business Intelligence

Rozwiązania Business Intelligence

Proces przekształcania danych w informację, a informacji w wiedzę, która jest wykorzystywana by zwiększyć konkurencyjność przedsiębiorstwa to Business Intelligence znany też jako analityka biznesowa. To zbiór postępowańpraktyk, metodyk, narzędzi oraz innych technologii informatycznych. W dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu BI specjalizuje się BIzalto. Dzięki ich rozwiązaniu można zbierać i integrować dane, które wykorzystane w odpowiednim czasie przynoszą profit i pozwalają uzyskać głębszy wgląd w działanie Twojego przedsiębiorstwa.

Metodyka BI a praca w przedsiębiorstwie

Oferowane przez BIzalto systemy cechuje dokładny dopasowanie pod charakter Twojego przedsiębiorstwa – zapewnia to starannie wyselekcjonowaną wiedzę o jego procesach i środowisku. Wskutek badania, obserwacji i identyfikacji, oprócz zwiekszeniem wydajności, generowne są też dodatkowe korzyści. To między innymi: udoskonalenie zarządzania, usystematyzowanie wiedzy w firmie, studium sprawności operacyjnej oraz poprawa relacji z klientami. Tylko właściwie zestawione informacje stanowią pożądany materiał do analiz i predykcji, gdyż suche fakty prezentują znikomą wartość. Efektywne bazowanie na dużych ilościach danych z zastosowaniem wybranych technik, norm i mechanizmów to istota analityki biznesowej.

Dlaczego warto im zaufać?

Pomimo tego, że BIzalto jest młodą firmą, zapewniaj pełną obsługę od wdrożenia, analizy po kursy końcowe. Swoje usługi przeprowadza we współpracy z instytucjami branży produkcyjnej, finansowej, paliwowej oraz innych w kraju i za granicą, a ich pracownicy to kompetentni specjaliści z korporacyjnym doświadczeniem w budowie i wprowadzaniu systemów BI. Udzielanie pomocy przedsiębiorstwom w ich rozwoju i w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej, oparta na rzetelnych informacjach to główna misja BIzalto. Czas skończyć z podejmowaniem niepewnych decyzji – nowatorskie rozwiązania, niekonwencjonalne myślenie oraz zaawansowane technologie – to te czynniki zapewniają najwyższą jakość, efektywność, i właśnie te cechy charakteryzują firmę BIzalto.

BIZALTO Sp. z o.o.
ul. K. Kordylewskiego 11 lok. 202
31-542 Kraków

Tel.: 12 222 0005
Mob.: 693 358 284
E-mail: kontakt@bizalto.pl