Profesjonalna organizacja ślubów

organizacja ślubów Kraków, organizacja ślubu Kraków, konsultant ślubny Rzeszów

Ślub to wyjątkowa chwila, którą trzeba zorganizować z wielką starannością. Warto zdecydować się na skorzystanie z usług wedding plannera, który dopnie wszystkie szczegóły – jeżeli życzymy sobie, żeby uroczystość przebiegła idealnie. Z czym wiąże się profesjonalna organizacja ślubu i dlaczego tak dużo przyszłych nowożeńców jest nią zainteresowanych?

Organizacja ślubów – zamówienie i przesłanie zaproszeń dla gości weselnych

Samodzielna organizacja ślubu to ogromny stres dla większości par. Trzeba wynająć restaurację, zatrudnić obsługę foto, a do tego dochodzą jeszcze sprawy związane z zaproszeniami, menu na weselu oraz zakupem garnituru. To może wywołać mnóstwo problemów, dlatego warto przekazać organizację ślubów specjaliście. Taki specjalista zna nie tylko najlepsze hity związane z modą ślubną, ale też jest doskonale zorganizowany. Można mu powierzyć mniejsze i większe sprawy – zamówienie i rozesłanie zaproszeń dla gości weselnych oraz usadzenie ich w kościele, wybór potraw. Na życzenie pary można też zrobić przyjęcie niestandardowe. A może pragniemy zaangażować operatora drona, który stworzy zapierające dech w piersiach ujęcia z powietrza? Tego typu filmy stają się niesamowicie modne – wedding planner na pewno o tym pomyśli. Oprawa uroczystości zależy od budżetu jaki posiadamy i naszej wyobraźni.

Organizacja ślubów – wedding planner

Konsultant ślubny znajdzie dla nas najpiękniejsze kwiaty, zatrudni firmę, która nagrywa śluby na wideo, a także odpowiednio rozsadzi zaproszonych na przyjęciu. Nie będziemy zmuszeni samodzielnie dogadywać się z firmą cateringową, negocjować z kwiaciarnią i tracić nerwów. Nawet małe detale kreują w dniu ślubu atmosferę, dlatego trzeba o nich pamiętać. Wedding planner pojedzie z nami nawet do salonu sukni i pomoże kupić zachwycającą kreację na tę okazję. Dlatego właśnie warto skorzystać z jego usług – dzięki temu uroczystość będzie wydarzeniem idealnym.

What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: biuro@whataday.pl