PONG – czyszczenie nagrobków

PONG – czyszczenie nagrobków

czyszczenie grobów na www.pong-malopolska.pl

Chyba nikt z czytelników nie chce, aby pomniki jego najbliższych były zaniedbane. Niestety jednak, niełatwo jest znaleźć wolną chwilę na to, by się nimi zaopiekować, porządkując nagrobki jedynie przed najważniejszymi rocznicami. Na szczęście jednak nie musimy wcale sprawiać, że popadną w niebyt – wystarczy jedynie zlecić ich wyczyszczenie specjalizującej się w tym firmie. Jak szukać podobnych ofert? Co na nich zyskamy i jak dużo za nie zapłacimy?

Czyszczenie grobów – gdzie znaleźć?

Ogłoszenia przedsiębiorstw oferujących czyszczenie grobów szybko znajdziemy w sieci – musimy wpisać odpowiednie słowa w Google. Oprócz tego, przedsiębiorstwa te zazwyczaj promują się także w okolicy cmentarzy – jeśli dobrze sprawdzimy tablice z anonsami, na pewno znajdziemy odpowiednią dla nas ofertę.

Czyszczenie grobów oraz pozostałe zlecenia

Czyszczenie grobów to tylko jedna z wielu form pomocy oferowanych przez osoby opiekujące się miejscami pochówku zmarłych bliskich. Stawiając na wybór ich usług, możemy liczyć również na odnowę nagrobka, montaż siedzenia przy grobie, palenie zniczy oraz pielęgnację kwiatów. Dostępne jest wykupienie jednorazowej usługi albo skorzystanie z współpracy długoterminowej.

Koszty czyszczenia grobów

Na pytanie o koszty opisywanych prac niełatwo byłoby odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ stawki często bardzo różnią się w wielu miastach. W większości polskich miejscowości na czyszczenie grobów wydamy za każdym razem mniej więcej trzydziestu złotych. Dwunastomiesięczna współpraca abonamentowa kosztować będzie natomiast około 400 złotych za pojedynczy grób.

Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: kontakt@pong-malopolska.pl