Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Kliknij tu, jeśli interesuje Cię korzystna oferta lokalu na wesele.

Ślub i mające po nim miejsce uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina państwa młodych i zaproszeni goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a często nawet lat. Jeśli młoda para postanowi urządzać przyjęcie dla sporej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której goście będą bawić się w ten wyjątkowy wieczór w najlepszych warunkach.

Sala na wesele – postaw na wszechstronną obsługę

Poszukując sali na wesele narzeczeni musi rozważyć kilka bardzo ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, aby mieć pewność, iż w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, aby mieli możliwość zatańczenia. Ponadto narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od miejsca zawarcia ślubu znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej będzie bezproblemowe. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszeni są krewni i znajomi z dalekich krańców Polski, warto poszukiwać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Następną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, udekorowanie sali i wybranie menu. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie z porywającą oprawą

Narzeczeni z małopolski, zwłaszcza z Krakowa i okolic, mogą wyprawić zabawę weselną w szalenie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach przyjęcia weselne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się królewską oprawą. Pałac posiada cztery pomieszczenia gotowe podjąć 130 osób. Przyjęcie można zorganizować również w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez problemu aż 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Podróż orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie trwa więc dłużej aniżeli mniej więcej pół godziny.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: oferta@palacbalice.pl