Mandat? Poradź się online.

Mandat? Poradź się online.

Znowu otrzymałeś mandat? Dowiedz się, co zrobić!

Często uznajemy mandat za decyzję ostateczną. Powinniśmy jednak sprawdzić, czy wystawiający go działa zgodnie z prawem! Zazwyczaj mamy mało czasu na próby dochodzenia własnych praw. Dlatego też wyjątkowo użytecznym rozwiązaniem mogą się okazać porady prawne on-line. Pozwalają one niezwłocznie i skutecznie uświadomić sobie realne prawdopodobieństwo w sporze ze stroną, która zastosowała karę.

Porada prawna on-line po otrzymaniu mandatu

Po otrzymaniu mandatu warto skontrolować jakie są możliwości dalszych kroków. Istnieje możliwość, że został on wystawiony w sprzeczności z przepisami i wolno nam go podważyć, a w rezultacie ominąć zapłaty. Sprawna konsultacja prawna udzielona on-line, rozwieje wszystkie wątpliwości. Nie warto płacić dla “świętego spokoju”! Lepiej sprawdzić możliwości dociekania swoich praw.

Porada prawna, zanim otrzymamy mandat

Nie powinnismy sie narażać się na złamanie prawa. W celu uniknięcia tego wypada odpowiednio je znać. To istotne między innymi, gdy codziennie poruszamy się po drogach autem czy rowerem. Możemy nie zdawać sobie sprawy, że nasze nawyki na ulicy mogą być nieprawidłowe i narażać nas na mandat. W takim przypadku pomocne bedą internetowe porady prawne serwisu uważaj.pl. Gdy mamy pewność co do aktualnych przepisów, dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych, a także unikamy kosztów potencjalnego mandatu.

Uważaj.pl sp. z o.o.
ul. Traktorowa 126
91-204 Łódź

Tel.: 22 490 88 99
E-mail: kontakt@uwazaj.pl