Lokal na imprezę – wybierz ten, który zapewni kompleksowe usługi

Lokal na imprezę – wybierz ten, który zapewni kompleksowe usługi

Jesteś zainteresowany pełną ofertą sal do wynajęcia w Krakowie? Nie czekaj! Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne i plenerowe grille dla pracowników i ich rodzin, zadaniem których zbudowanie głębokich więzi pomiędzy zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, aby uczcić zdobyte nagrody branżowe, jak również rozmaite kursy, sympozja czy gale dla partnerów biznesowych. Takie imprezy muszą być odpowiednio zaplanowane, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Gdzie zorganizować imprezę firmową?

Jeżeli nie posiadamy w budynku firmy odpowiednich pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich eventu, warto rozejrzeć się za ofertami najmu lokali, które pomieszczą wszystkich podejmowanych uczestników eventu. Ważne jest, aby miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoim stylem do klasy urządzanego wydarzenia. Prestiżowe bankiety dla wspólników spółki, w czasie których świętowany jest jej spektakularny sukces, nie powinny zostać urządzone w byle jakim lokalu. Wypada w takich wypadkach zaplanować imprezę w klimatycznym miejscu, które wyraźnie podkreśli prestiż uroczystości. Z kolei jeżeli na event sproszeni zostaną uczestnicy nie rezydujący w bliskim sąsiedztwie lokalu, warto zdecydować się na salę, zlokalizowaną nieopodal bogatej bazy hoteli, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Wynająłeś lokal na imprezę? – pamiętaj o zapewnieniu cateringu

Podczas organizacji eventu firmowego nie wolno przeoczyć tak ważnego elementu, jak dostarczenie gościom ciepłych oraz zimnych posiłków i napojów. Idealnym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku profesjonalnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie we wskazane miejsce wybornych potraw dla gości, ale także doradzi jakie dania uwzględnić w menu i weźmie na siebie nakrycie stolików. W czasie prestiżowych bankietów wskazane jest też zapewnienie zaproszonym perfekcyjnej obsługi. Należy zatem korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne potrawy do stołu, a także zawodowych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko smaczne, ale i doskonale prezentujące się na talerzu dania.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: oferta@palacbalice.pl