Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Zamów catering na wesele w Krakowie.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zwykle ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, chrzciny lub wesela, od wielu już lat nie są już urządzane w domu zaledwie dla najbliższych krewnych i znajomych. Współcześnie są to wydarzenia, w których uczestniczy nierzadko blisko stu gości. Ewidentne jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę ułożyć menu, a później przygotować i zaserwować potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy świętowanie przewidziane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też daje się zauważyć duże zapotrzebowanie na catering weselny.

Nie stresuj się – skorzystaj z cateringu weselnego

Organizacja imprezy weselnej to intensywny stres, spowodowany licznymi godzinami straconymi na wybór dekoracji sali, sporządzanie listy gości, przygotowanie zaproszeń oraz szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba dostarczenia wystarczającej ilości napojów oraz zakąsek podawanych w czasie imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie ciepłego obiadu, który zachwyci gości i zbierze ich wszystkich przy wspólnym stole. na przyjęciu weselnym musi mieć znakomitą oprawę. Goście przecież oczekują tego, by stoły były wspaniale przystrojone i poprawnie nakryte, dania były smakowite i ładnie skomponowane na talerzach, jak również aby obsługa profesjonalnie donosiła gościom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych kelnerów, managerów i szefów kuchni, wprawionych w obsłudze eventów zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Catering na wesela – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się swoimi regułami, zarówno w przedmiocie aktywności dla uczestników, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe na ogół mają przygotowaną wstępnie listę sugerowanych dań głównych, deserów oraz napojów zgodnych z estetyką wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy bądź dostać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Zamawiający ma zatem możliwość samemu złożyć menu z proponowanych potraw. Należy jednak zaznaczyć, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie klienta podejmują się przyrządzenia unikalnych kompozycji dań.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: catering@lastrada.pl