Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Jeśli potrzebujesz zlecić catering na imprezy, skieruj się na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Lato obfituje w niezwykle popularne ostatnio pikniki firmowe i eventy plenerowe, ale tak naprawdę każdego tygodnia w różnych punktach w Polsce mają miejsce konferencje, benefisy albo gale. Wszystkie te eventy muszą mieć stosowną oprawę, której obligatoryjnym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i zaserwowany catering. Idealnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering imprezowy – kluczowa jest całość oprawy

Zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie wyprawisz piknik bądź zamówiłeś salę na event? To wspaniale!! Teraz warto zatroszczyć się o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do przepysznych przekąsek, trunków i gorących dań. Weź pod uwagę, że podczas prestiżowych wydarzeń nie godzi się ustawić stołu z cateringiem gdzieś z boku i myśleć, iż goście obsłużą się sami. Liczy się jakość oprawy – właściwe ustawienie stołów, gustowne akcenty dekoracyjne, ale też poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia zapewne będą również zadowoleni, jeśli posiłki będą podawać do stołu kompetentni kelnerzy, a potrawy będą ułożone na talerzu jak w topowych restauracjach.

Demonstracja live cooking i nie tylko – plusy cateringu na imprezy

Atutem zamówienia oferty cateringu imprezowego jest bezsprzecznie to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyrządzi pyszne posiłki, ale także kompleksowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy zostaną dowiezione we wskazaną lokalizację, zespół firmy cateringowej ustawi i nakryje stoliki, a następnie doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie imprezy. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli pozwolą na to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uświetnić wydarzenie popisem live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju okazją, aby obserwować na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i kameralnych. W czasie ustalania niuansów oferty zasugeruje ona, które napoje, przekąski oraz potrawy perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: catering@lastrada.pl