Biuro detektywistyczne – usługi dla firm i osób prywatnych

Biuro detektywistyczne – usługi dla firm i osób prywatnych

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań toczących się przed sądem, znaleźć bezcenne informacje na temat członków rodziny, a także pracowników. Doświadczona agencja detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie między innymi wierności małżonka, warunków sprawowania pieczy nad małoletnim, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego czy ustalenie źródeł zarobku. Biura detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z obszaru prawa czy nowych technologii, dzięki którym uzyskanie cennych danych jest zdecydowanie prostsze.

Agencja detektywistyczna – kto przede wszystkim korzysta z jej pomocy?

Z oferty agencji detektywistycznych często korzystają osoby chcące dowieść niewierności małżonka i przedstawić je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się też zlecenia dotyczące ustalenia pobytu dziecka będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług świadczonych przez doświadczone biura detektywistyczne powoduje, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które chcą sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste szczególnie w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – czemu warto zaufać profesjonalistom?

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwia w szybki i efektywny sposób uzyskać potrzebne dane. Są to m.in. profesjonalne kamery, aparaty czy lokalizatory GPS. Ich pracownicy mają też praktykę w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć w razie rozprawy sądowej.