Auto do ślubu – wybierz transport na ceremonię

Auto do ślubu – wybierz transport na ceremonię

Z pewnością nadzwyczaj kluczowym zdarzeniem na ścieżce życia każdego człowieka jest ślub. Wszystko musi być w tym dniu dopięte na ostatni guzik – nic nie może zawieść. Dzień ożenku jest zawsze zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Istotnym elementem jego oprawy jest auto, którym oblubieńcy udadzą się do ślubu – jest ono symbolem ekskluzywności.

Auto do ślubu – tradycyjnie pod kościół

Współcześnie przyjętym zwyczajem jest, by nowożeńcy przebyli drogę na uroczystość autem. Kiedyś zapewniał to powóz zaprzężony w dwa udekorowane odświętnie rumaki. Jednakże wraz z nastaniem rewolucji przemysłowej konie zostały wyparte przez samochody. Auto do ślubu jest szczegółem, który ma być zapamiętany przez zaproszonych gości. Jednak oprócz oczekiwanej, ekskluzywnej oprawy, auto jest też szybką metodą dotarcia do celu. Zwłaszcza obecnie, kiedy to nie przemieszczamy się już tylko w granicy ograniczonego obszaru zamieszkania, ale często pokonujemy przed ślubem kilka lub kilkanaście kilometrów – przecież w dzisiejszych czasach droga z urzędu do restauracji przebiega zwykle przez studio fotograficzne.

Jaki model samochodu do ślubu wybrać? Może luksusowy Mercedes?

Na wybór wyśnionego samochodu mają wpływ moda, a także indywidualne upodobania. Zwykle większość nowożeńców preferuje auta z najnowszej oferty znanych marek, np. Mercedesa. W palecie usług transportowych kierowanych do nowożeńców zauważymy także pojazdy z aktualnej oferty salonów samochodowych, jak również te retro. Nowożeńcy najczęściej wybierają nowoczesne limuzyny w stonowanej, eleganckiej czerni. Całość musi stanowić doskonałą harmonię, dlatego wytworne wnętrza ze skóry nie są rzadkością. Wypożyczalnie aut do ślubu oferują nowożeńcom usługę wynajmu pojazdu wraz z kierowcą o nienagannych manierach. Osoba, która będzie prowadziła samochód jest też gwarancją udanej uroczystości. Dlatego potrzebny jest profesjonalista, który bezpiecznie dowiezie nas do celu, przy czym wykaże się dyskrecją i nie skupi całej uwagi na swojej osobie.