18 urodziny – zorganizować imprezę w domu czy w wynajętym lokalu?

18 urodziny – zorganizować imprezę w domu czy w wynajętym lokalu?

Szukasz korzystnej oferty sali na 18 w Krakowie? Idealnie trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Częstokroć w przypadku urodzin, niektórych rocznic czy imienin nie planujemy imprez z rodziną i przyjaciółmi, traktując ten dzień jak każdy inny. Jednakże zdarzają się takie przełomowe momenty życia, których należyte świętowanie jest niejako obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezsprzecznie pełnoletność, czyli tzw. “osiemnastka”.

Zaplanować obiad w domu czy znaleźć salę na osiemnaste urodziny?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem głosować w wyborach powszechnych, spożywać i kupować alkohol, może pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych oraz zaczyna rozliczać się z fiskusem. Ale kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak oficjalnych rzeczach – dla nastolatków najistotniejsza jest sposobność wyprawienia niepowtarzalnej imprezy z przyjaciółmi. Da się kolejny raz urządzić “domówkę”, jednak czy zabawa w domu będzie się jakoś wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie lokalu na 18 urodziny. Na ogół kilku znajomych decyduje się wyprawić razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia dość pojemnego lokalu, lecz równocześnie umożliwia zredukować jednostkowe koszty. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących przestronną salę taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z doświadczoną firmą cateringową, która zapewni smakowite menu imprezowe. Chcesz urządzić przyjęcie na powietrzu? Wynajmij salę urodzinową z możliwością skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim spory namiot i wyprawić grill.

Sala na osiemnaste urodziny – wygląd przestrzeni także jest istotny!

Nie ukrywajmy zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie spożywają napoje alkoholowe. Należy w związku z tym obligatoryjnie zadbać o to, aby osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, a przecież może ich nie brakować pośród obecnych gości, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Odpowiednia dekoracja sali również jest bardzo ważna, aby uczestnicy do głębi zanurzyli się w klimacie imprezy. Warto zatem wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni według podanych sugestii, jak również dobrze rozstawi stoliki z napojami i posiłkami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na zabawie urodzinowej rewelacyjnie sprawdza się menu koktajlowe, bazujące na niedużych przekąskach “jeden kęs”, które można skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostosuje kartę dań nie tylko do charakteru imprezy, ale też do potrzeb oraz budżetu klienta.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: oferta@palacbalice.pl