Transfer na lotnisko w Balicach

Transfer na lotnisko w Balicach

Po długim locie w końcu docieramy. Zrobiło się już ciemno, zaś przy porcie lotniczym nie czeka żadna taksówka. Podróż komunikacją miejską także nie będzie najlepszym pomysłem. Po pierwsze, nie jeżdżą teraz tak często, po drugie – mamy drogi bagaż. By takich problemów uniknąć, podróż biznesową powinniśmy zorganizować zawczasu, a także zapewnić sobie transfer na lotnisko i z niego. Zwłaszcza, iż dziś nie jest to problemem. W miejscowościach z ważnymi portami lotniczymi funkcjonują bowiem firmy oferujące transfer na lotnisko oraz na konferencję. Co istotne, ich specyfika z pewnością trafi w potrzeby szczególnie wyczulonych pasażerów. Czym więc odróżnia się od zwykłego transportu? Czemu warto postawić na tę opcję?

Czym jest transfer na lotnisko?

Większość klientów na pewno ucieszy fakt, że przedsiębiorstwa świadczące transfer z lotniska w Balicach i pozostałych większych miastach dysponują flotą składającą się wyłącznie z ekskluzywnych samochodów – między innymi Mercedesów. W przeciwieństwie do zwykłego taxi, klienci mogą zlecić przewóz swoich partnerów biznesowych – kierowca zabierze klienta z terminalu oraz dostarczy w określone miejsce. Należy także zaznaczyć, iż transfer na lotnisko oraz z niego zakłada też dłuższe trasy – klienci mają szansę zamówić trasę do innej miejscowości, a nawet regionu.

Koszty transferu na lotnisko

Ze względu na jego liczne zalety oraz oferowane luksusowe warunki podróży jasnym jest, tego rodzaju transfer na lotnisko jest nieco droższy od tradycyjnej komunikacji. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę to, iż używając tej formy możemy dotrzeć do oddalonych miejscowości, różnice w cenie nie będą duże. Transport w granicach Krakowa to wydatek około siedemdziesięciu PLN. Natomiast pasażerowie wyjeżdżający ze stolicy Małopolski, którzy poza prowadzeniem biznesu pragną też zwiedzić południe Polski, mogą odbyć kursów do pobliskich miast – na przykład Oświęcimia.