Samodzielny odbiór z lotniska – dlaczego warto?

Samodzielny odbiór z lotniska – dlaczego warto?

Przylecieliśmy do obcego miasta w celach biznesowych. Jest już ciemno, a do hotelu zostało kilkanaście kilometrów. Podróż tramwajem nie będzie trafionym pomysłem – z uwagi na brak wygody oraz ochrony. A bezpieczeństwo jest szczególnie ważne, gdyż przywieźliśmy ze sobą walizkę, a w niej mnóstwo nietanich sprzętów. Niestety, na postoju nie ma taksówek, a dyspozytorka mówi nam, że najprędzej wyjedziemy za niecałą godzinę. Jeżeli z portu lotniczego chcieliśmy dojechać od razu do miejsca noclegu problem nie będzie duży, jednak jeżeli czeka na nas partner biznesowy, może to zaważyć na podpisaniu umowy. Jak uniknąć podobnych sytuacji? Wyjście będzie naprawdę łatwe – organizując wyjazdy w interesach powinniśmy wcześniej zarezerwować odbiór z lotniska. Jak to załatwić?

Odbiór z lotniska – co to jest?

Odbiór z lotniska to pomoc kierowana do najbardziej wymagających klientów. W przeciwieństwie do zwykłej taksówki, decydując się na odbiór z lotniska zostaniemy dowiezieni do hotelu prestiżowym autem – między innymi Mercedesem najwyższej klasy. W tym przypadku otrzymamy również pewność tego, iż kierowca będzie czekał na nas, kiedy dolecimy na miejsce, więc bez wątpienia nie spóźnimy się na kolację z kontrahentem. Powinniśmy nadmienić również o tym, iż odbiór z lotniska można zarezerwować też dla partnerów, którzy nas odwiedzają.

Odbiór z lotniska w Małopolsce

Jak łatwo się domyślić, odbiór z lotniska cieszy się szczególnym zainteresowaniem w miejscowościach z dużymi lotniskami – w Łodzi, na Śląsku, w Warszawie czy Krakowie. Obszar działania przedsiębiorstw świadczących taką usługę nie sprowadza się rzecz jasna jedynie do tych miejscowości – po dotarciu do Krakowa możemy dojechać między innymi w góry czy na Śląsk. A jeżeli zachodzi taka potrzeba, można zarezerwować transfer do mniejszych miast w kraju – nie tylko na południu Polski.