Parking przy lotnisku – doskonałe miejsce do pozostawienia samochodu na czas podróży

Parking przy lotnisku – doskonałe miejsce do pozostawienia samochodu na czas podróży

Duża część osób udających się w podróż samolotem nie decyduje się przybyć na lotnisko własnym autem, lecz przyjeżdża taksówką albo prosi kogoś o podwiezienie. Uważa się, że to jest lepsze rozwiązanie, gdyż w przeciwnym razie pojawiłby się problem, gdzie zaparkować pojazd na czas nieobecności. Warto jednakże rozważyć rozwiązanie, jakim jest pozostawienie samochodu na strzeżonym parkingu przy lotnisku. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który także przeznaczony jest dla krótszych postojów, znajduje się przy lotnisku Kraków – Balice. Jego oferta przeznaczona jest dla wszystkich podróżujących, którzy korzystają z portu lotniczego, pragnących pozostawić swój pojazd w zaufanym miejscu na czas trwania podróży.

Parking przy lotnisku – czy warto tam zaparkować?

Najistotniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście wygoda, bo pozwala to przybyć na lotnisko własnym samochodem. Pomimo iż parking znajduje się nie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, nie jest to powód do obaw, ponieważ obsługa parkingu organizuje transfer podróżnych z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a same przejazdy organizowane są niezwłocznie. Ponadto można mieć gwarancję bezpieczeństwa pozostawionego auta, co gwarantują nie tylko standardowe środki ochrony. Pozostawione na nim pojazdy obejmuje także polisa ubezpieczeniowa, a więc strzeżony w ten sposób pojazd jest na pewno lepiej chroniony niż pozostawiony w przydomowym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego wyjścia są także ceny niższe niż można się spodziewać, a zatem jest to opłacalne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Klienci korzystający z parkingu mieszczącego się w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wybrać się w podróż zupełnie nie martwiąc się o bezpieczeństwo zaparkowanego samochodu, ponieważ jest on chroniony wszelkimi metodami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo zapewnia sprawny system kamer przemysłowych i oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, dozorująca przez całą dobę. W przypadku dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika oraz kompresora albo skorzystać z pomocy obsługi w uruchomieniu samochodu. Powrót jest również tym bardziej komfortowy, że po odebraniu bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu pod numer znajdujący się na karcie parkingowej, by już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego busa, który dokona transferu na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt postoju, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci parkingu zlokalizowanego przy podkrakowskim lotnisku niejednokrotnie mogą liczyć na różnego rodzaju rabaty.