Parking przy Balicach – ochrona auta w czasie urlopu

Parking przy Balicach – ochrona auta w czasie urlopu

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się gdzie zaparkować auto? Chcesz bez problemu dojechać do portu lotniczego, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które zapewnia monitorowany parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – co zrobić z samochodem?

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach miasta, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najbardziej komfortowy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z drogich taksówek i nosić ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Rozwiązaniem jest parking długoterminowy zlokalizowany w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transport bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking przy Balicach – chroń samochód przed osobami niepowołanymi

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice liczy ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i strzeżone przez całą dobę, co zapewnia ochronę przed osobami niepowołanymi. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowych wakacjach za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić wygodnie przelewem internetowym lub gotówką przy kasie.