Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Zainteresowany Balice lotnisko parking? Zajrzyj tu.

Najistotniejsze zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju transport zdobył olbrzymią popularność, to szybkość, możliwość przybycia także w najbardziej oddalone miejsca świata i komfort. Wyjazd, którego częścią jest lot, wiąże się jednak z pewnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia problem dostania się do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu musi przecież przebyć kilkanaście kilometrów. Tak daleką drogę najłatwiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kłopoty połączone z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Parking przy lotnisku w Krakowie – podróżuj bez trosk, twój pojazd jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą śmiało przygotować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dojechać własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę pojazdu, toteż w trakcie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji online, w związku z tym nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Cały teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne w czasie silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na pomoc jego pracowników

Decydując się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się również licznych udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najistotniejszym z nich jest niewątpliwie opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Dodatkowo klienci mogą liczyć na asystę załogi parkingu w wielu sytuacjach, jak np. spadek ciśnienia w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: info@pandaparking.pl