Wygodna i zdrowa dieta pudełkowa

Wygodna i zdrowa dieta pudełkowa

Diety, które biorą się ze schorzeń układu trawiennego lub osobistych preferencji, mogą okazać się powodem dużych trudności na co dzień. Potrzebują wszak czasochłonnego przygotowywania dań – zaś przebywając w biurze zwykle po prostu nie mamy na to czasu. Kupowanie gotowych posiłków w takich przypadkach jednak nie jest najlepszym rozwiązaniem – zazwyczaj dostarczają one wiele substancji, których osoby na diecie po prostu nie powinny spożywać. Czy znaczy to, że odchudzając się powinniśmy być gotowi na regularne, żmudne przygotowywanie dań? Jak się okazuje – nie. W różnych miastach funkcjonują wszak firmy cateringowe oferujące dietę pudełkową. Na jakich zasadach opiera się to rozwiązanie? Dlaczego powinniśmy je wybrać?

Atuty diety pudełkowej

Dieta pudełkowa, jak nietrudno stwierdzić, polega na dostarczaniu nam boksów z posiłkami przystosowanymi do założeń diety. Atutem takiego pomysłu jest w szczególności komfort – posiłki są dowożone do punktu poleconego przez zamawiającego, a więc na przykład do pracy albo domu. Nie musimy również każdego dnia nie zapominać o kupnie dania, gdyż dieta pudełkowa planowana jest przez profesjonalnego dietetyka, zaś posiłki w określonych porach dowozi kurier. Warto wspomnieć też kilka słów o kosztach, bo te za tydzień wynoszą około 300 PLN za składający się z kilku posiłków plan żywieniowy.

Dieta pudełkowa – kiedy ją wybrać?

Dieta pudełkowa, jak już napisaliśmy, skierowana jest z założenia do klientów dbających o linię, chorych i stosujących specjalne diety. W ofercie przedsiębiorstwa FitMe z Krakowa czekają na nas między innymi zestawy dla wegetarian, wyszczuplające, odkwaszające lub diety dla sportowców. Wszystkie z nich dostosowane są do indywidualnych potrzeb zamawiających, a w razie problemów z wyborem właściwego zestawu, mamy szansę zaś zdecydować się na poradę specjalisty, który ułoży dietę tak na co dzień, jak i na trening. Firma oferuje również wysokie zniżki dla lojalnych klientów.