Uznane kosmetyki Colourpop – bądź na bieżąco z trendami

Uznane kosmetyki Colourpop – bądź na bieżąco z trendami

Potrzebujesz produktów Colourpop? Skieruj się tu

W sklepach dostępnych jest niesamowita ilość najróżniejszych kosmetyków służących do makijażu, lecz zwykły konsument potrafi wyliczyć z pamięci co najwyżej kilka najpopularniejszych producentów, którzy działają w tej dziedzinie przemysłu. Nie jesteśmy świadomi tego, jak wiele poważanych, ale mało znanych marek produktów do makijażu, jak na przykład Colourpop, ukazało się już w sklepach w Polsce.

Colourpop – charakterystyka marki

Marka Colourpop rozpoczęła swoje działanie w Kalifornii, czyli tam, gdzie wyznaczane są nowe kierunki mody. Dlatego właśnie szybko reaguje na każdą ich zmianę. Dzięki temu może wypuścić do sprzedaży produkty, które są obecnie poszukiwane przez konsumentów. Za główną ideę firma wyznaczyła sobie produkcję niezbyt kosztownych – a zarazem ekskluzywnych – cieni do powiek o najszerszej palecie kolorów. Marka Colourpop wyszła bowiem z założenia, iż niedopuszczalnym jest to, aby na najlepszej jakości produkty do makijażu mogły sobie pozwolić tylko najzamożniejsze osoby. Colourpop czerpie inspiracje z różnych źródeł, ale też zachęca swoich odbiorców do opiniowania ich produktów. Produkty Colourpop nie są testowane na zwierzętach. Rekomendują je profesjonalne makijażystki, które zachwalają w szczególności ich nieprawdopodobną trwałość. Kosmetyki Colourpop doceniane są również przez entuzjastki wizażu, które w poszukiwaniu oryginalnego stylu, nierzadko rezygnują z popularnych szminek oraz cieni.

Pomadki i pudry Colourpop – gdzie je nabyć?

Sztandarowym produktem firmy Colourpop są cienie do powiek Super Shock. Nie jest to bowiem pospolity kosmetyk – cienie wyróżniają się tym, że mają konsystencję pianki, która po dotknięciu błyskawicznie przemieniają się w proszek. W ten sposób można je nanosić na powieki tak za pomocą klasycznych akcesoriów, jak i opuszkami palców. Co ciekawe, można je wedle uznania mieszać, aby uzyskać niecodzienne barwy. Innym znanym kosmetykiem marki Colourpop jest pomadka Ultra Matte produkowana w niespotykanych odcieniach. Chociaż kosmetyki wytwarzane przez Colourpop w Polsce są rzadkością, można je kupić w sklepach internetowych.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: info@houseofbeauty.co.uk