Profesjonalna kosmetyczka

Profesjonalna kosmetyczka

Mimo, że dość niedawno panowie w salonie urody wzbudzali zainteresowanie, to obecnie taki widok jest już typowy. Mężczyźni ostatnio zaczęli dbać o swoją urodę tak, jak panie i nierzadko pokazują, że niekoniecznie są przedstawicielami brzydkiej płci. Jakie więc zabiegi cieszą się wśród mężczyzn największym zainteresowaniem?

Idzie facet do kosmetyczki…

Częste u mężczyzn trudności z cerą kosmetyczka złagodzi w kilka chwil. Panowie zwykle decydują się na pielęgnacyjne złuszczanie naskórka, specjalne maseczki oraz masaże twarzy. Często interesują ich także środki łagodzące skaleczenia po goleniu.

Spa u kosmetyczki – nie tylko dla kobiet

Stres jest towarzyszem życia każdego faceta, a dziś kosmetyczka może pomóc mu w łagodzeniu jego objawy. W jaki sposób? Używając technik hydroterapii – relaksujące zabiegi, jak się okazuje, dostępne są nie tylko dla pań.

Męskie pocenie? Pomoże kosmetyczka

Jednym z najczęstszych dręczących mężczyzn problemów okazuje się zbyt intensywne pocenie. Na szczęście, każda kosmetyczka także w tym pomoże swoim podopiecznym. Należy jedynie zaaplikować w odpowiednie miejsce nieco botoksu, żeby na blisko pół roku nie myśleć o poceniu.

Kosmetyczka poradzi sobie z niechcianym owłosieniem

Mimo, że jeszcze kilka lat temu owłosienie było uważany za atrybut prawdziwego faceta, dziś mężczyźni coraz chętniej wybierają usuwanie owłosienia. Wielu odwiedzających salon urody panów prosi o taki zabieg – nie tylko z przyczyn estetycznych.