Naturalne mydło Aleppo

Naturalne mydło Aleppo

Chorzy z problemami dermatologicznymi nie mogą stosować normalnego mydła. Obecne w nim substancje – w szczególności aromaty – potrafią wywoływać dodatkowe problemy. Z tego względu tak często wybierają oni mydła hipoalergiczne, niezawierające zbędnych dodatków. Nie wywołują one podrażnień, jednak nie pomagają w dręczących ich dolegliwościach. Takie zalety ma zaś mydło Aleppo. Jest ono wytwarzane tylko z naturalnych substancji, a oprócz tego korzystnie działa na kondycję cery. Kiedy dobrze po nie sięgnąć? Z czego konkretnie jest produkowane?

Sekret działania mydła Aleppo

Mydło Aleppo wytwarzane jest w Syrii i stosuje się do tego, jak przed chwilą wspomnieliśmy, tylko niesyntetyczne składniki. Najważniejsza jest oliwa z oliwek, która łączona jest z otrzymywanym z soli morskiej ługiem sodowym, przez który mydło uzyskuje pienistość, a następnie z olejem laurowym. Ten preparat wykazuje działanie antybiotyczne, a przy tym nie wywołuje podrażnień. Mydło Aleppo możemy wykorzystać nie tylko do kąpieli – sprawdzi się także podczas golenia czy jako szampon do włosów.

Mydło Aleppo – znajdź online

Mydło Aleppo dostępne jest szczególnie w dobrych aptekach. Nierzadko jednak jego kupno okazuje się sporym wyzwaniem – zwłaszcza, że w sklepach znajdziemy również produkty ze sztucznymi dodatkami, które nie są wskazane dla osób uczulonych. Najlepiej zatem nabyć mydło Aleppo online. Ustrzeżemy się tak męczących wędrówek po sklepach, a zarazem zyskamy gwarancję, że znajdziemy mydło najlepszej klasy.