Manicure hybrydowy – dowiedz się więcej

Manicure hybrydowy – dowiedz się więcej

Od kilku lat manicure hybrydowy przoduje w polskich salonach piękności. Co takiego kryje w sobie ta metoda, że skutecznie wypiera ona manicure klasyczny czy stare dobre tipsy? Co najistotniejsze, jest wytrzymała. Zapewnia świetny wygląd paznokci przez około dwa tygodnie. Bez żadnych zarysowań, odprysków i matowienia lakieru. Dodatkowo wykonać go można w bardzo korzystnej cenie.

Na czym polega manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy rozpoczynamy od starannego przygotowania płytki paznokcia. Jak przed każdym manicure musimy pousuwać skórki, odpowiednio obciąć paznokcie i wypolerować ich powierzchnię. Przed hybrydami niezwykle ważne jest odtłuszczenie paznokcia. Najlepiej użyć do tego profesjonalnych kosmetyków. Kolejnym krokiem jest nałożenie bazy, którą utwardza się pod lampą UV. Następnie jedyne, co musimy jeszcze zrobić, to przyozdobić paznokcie.

Manicure hybrydowy – wybierz dobry salon!

Na hybrydach można zrobić w zasadzie wszystko – jeden kolor, manicure francuski, naklejki czy wzorki. Nie pozwala on wyłącznie na wydłużenie paznokci. Minusem manicure’u hybrydowego jest także konieczność usuwania go przez kosmetyczkę. Istotne jest natomiast, aby decydując się na ten rodzaj manicure’u, wybrać profesjonalną kosmetyczkę, która używa właściwego sprzętu i wysokiej jakości kosmetyków.

Katleja Day Spa
ul. Grzegórzecka 73A/LU7
31-559 Kraków

Mob.: 606 876 166
E-mail: gabinet@katlejadayspa.pl