Makijaż ślubny

Makijaż ślubny

Wesele to specjalne wydarzenie – wymaga więc specjalnej oprawy. Nie bez przyczyny przyszłe żony ogromną uwagę przywiązują do spraw związanych z make upem, w którym zaprezentują się w tym bardzo istotnym dniu. Makijaż ślubny musi wywierać duże wrażenie na wszystkich zgromadzonych – przecież dla niektórych z nich jedynie on jest najistotniejszy. To z tego powodu jego nałożenie należy powierzyć zaufanej makijażystce – gdzie jednak ją znaleźć?

Gdzie wybrać specjalistkę od makijażu ślubnego?

Stawiając na daną osobę powinnyśmy wcześniej dowiedzieć się, jakie zdanie mają na jej temat dotychczasowe klientki. Mimo że brzmi to banalnie, mnóstwo pań zawierających ślub stale podejmuje tę istotną decyzję bez sprawdzenia renomy osoby, która ma wykonać jej makijaż ślubny – a rezultaty tego mogą okazać się naprawdę opłakane i przez wielu wytknięte nawet po latach.

Makijaż ślubny – w jakich miejscach szukać ofert?

Oczywiście najszybciej znajdziemy makijażystkę korzystając z sieci – na serwisach weselnych reklamuje się całe mnóstwo specjalistek. Warto także spytać o zdanie koleżanki, które własny ślub już przeżyły – na pewno polecą osobę, która dobrze wykona to zlecenie.

Makijaż ślubny musi pasować do kreacji

O tym, jak będzie prezentował się makijaż ślubny decyduje oczywiście nikt inny, jak panna młoda. Przy podejmowaniu decyzji należy dokładnie przeanalizować sprawę oraz postawić na taki make up, który dopasuje się nie tylko do kształtu buzi, ale też całego stroju. Nie zapominajmy wszak, iż wszystkie wpadki na pewno zauważą przyjaciele.

Katleja Day Spa
ul. Grzegórzecka 73A/LU7
31-559 Kraków

Mob.: 606 876 166
E-mail: gabinet@katlejadayspa.pl