Kompleksowe zabiegi manicure Gold City Spa

Kompleksowe zabiegi manicure Gold City Spa

Nie masz czasu na regularne wizyty u kosmetyczki, a zależy ci na efektownych paznokciach przy każdej okazji? Zdecyduj się na manicure hybrydowy – w odróżnieniu od starych metod, raz zaaplikowany lakier zostaje na palcach nawet pięć tygodni, a jego zmycie zajmuje kilka chwil.

Kto zrobi dla ciebie manicure hybrydowy?

Jeśli chcemy, by efekty na pewno nas zadowoliły, warto odwiedzić profesjonalny gabinet urody. Manicure hybrydowy wymaga wszak wykorzystania specjalistycznego sprzętu i lakierów, których nie sposób znaleźć w handlu detalicznym. Zabieg nie zajmie nam więcej niż godzinę, a zapłacimy za niego nie więcej, niż 100 złotych. Jeśli będzie dziełem doświadczonej kosmetyczki, lakier utrzyma się na paznokciach prawie trzy tygodnie.

Jak robi się manicure hybrydowy?

W odróżnieniu od zwykłych technik, manicure hybrydowy opiera się na tym, że kosmetyk rozprowadzany jest parę razy. Przedtem zaś paznokcie powinny być starannie oczyszczone, trzeba też, wyciąć stwardniały naskórek i zaaplikować bazę. Wszystkie warstwy są ponadto utrwalane promieniami UV, co znacznie zwiększa ich wytrzymałość.

Silne strony manicure hybrydowego

Manicure hybrydowy jest idealny na wakacyjne wyjazdy – przez miesiąc nie potrzebuje żadnej pielęgnacji. Manicure hybrydowy jest również doskonały dla pań pracujących w warunkach, w których nietrudno uszkodzić lakier. Przykład tysięcy kobiet jest dowodem na to, że jest z powodzeniem może zastąpić tipsy – do jego usunięcia możemy użyć zwykłego zmywacza, nie niszczy tkanek i chroni przed ich łamliwością.