Jakie przedłużane rzęsy wybrać?

Jakie przedłużane rzęsy wybrać?

Tutaj zamówisz sztuczne rzęsy

Bujne i długie rzęsy to najpiękniejsza wizytówka kobiety. W dzisiejszych czasach nawet panie, którym natura pożałowała wyrazistej oprawy oczu, mogą onieśmielać rozbrajającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją sztucznych rzęs. Z tworzyw są one wykonane i jaka jest ich wytrzymałość?

Przedłużane rzęsy – syntetyczne i naturalne

Sztuczne rzęsy to szybki i pewny sposób na idealne zwieńczenie makijażu. Chcesz uzupełnić kosmetyczkę o wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które zapewnią długotrwałe i bezkonkurencyjne efekty? Najpopularniejszym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek albo na pasku. W ostatnim przypadku wszystko co trzeba zrobić to nakleić cały pasek do skóry górnej powieki nieco ponad zarysem naturalnych rzęs – rezultat jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach umożliwiają natomiast idealne zagęszczenie włosków, ale można je zastosować tylko na zewnętrznych partiach powiek. Dostępne w sklepach modele rzęs są wykonywane z najwyższej jakości tworzyw syntetycznych, np. poliestru, ale także z naturalnych materiałów, takich jak sterylizowane ludzkie włosy, jedwab lub włoski pozyskane z norek. Aktualnie popularne stają się również rzęsy wegańskie.

Jak dobrać przedłużane rzęsy?

Przedłużane powinny być delikatne, by nie obciążać oka i zapewniać maksymalny maksymalną wygodę, a jednocześnie proste aplikacji i bardzo trwałe. W sklepach znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele kilkukrotnego użytku bardzo dobrze sprawdzające się na szykownych bankietach. Kupiłaś już sztuczne rzęsy? Pamiętaj, iż do ich nakładania niezbędne są dodatkowe akcesoria – hipoalergiczny klej nie wywołujący alergii, a także pęseta. Po zdjęciu sztucznych rzęs, zaleca się również posmarować powieki specjalną odżywkę, która wzmocni prawdziwe włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: info@houseofbeauty.co.uk