Gabinet kosmetyczny Kraków

Gabinet kosmetyczny Kraków

Spodziewasz się dziecka i nie chcesz żyć bez odwiedzin u kosmetyczki? Spokojnie – bez trudu znajdziesz zabiegi przeznaczone dla kobiet w ciąży. Nie zapomnij, żeby powiedzieć kosmetyczce, że spodziewasz się bobasa – dzięki tej informacji, będzie w stanie wybrać zabiegi, które okażą się w stu procentach bezpieczne. Z którymi typowymi dla ciąży schorzeniami pomoże ci poradzić sobie kosmetyczka?

Zabiegi na cerę w gabinecie kosmetycznym

W ciąży ulgę dadzą zabiegi z wykorzystaniem olejków ziołowych, dzięki którym twoja cera odzyska zdrowy wygląd. Możesz wypróbować także mineralne maseczki – zlikwidują z twarzy objawy stresu i wągry.

Rozwiązanie problemów z kręgosłupem w gabinecie kosmetycznym

Niemal zawsze towarzyszące ciąży dolegliwości kręgosłupa łatwo wyeliminujesz odwiedzając gabinet kosmetyczny posiadający w swojej katalogu usług kinesiotaping. Nie wiesz o co chodzi? Naprawdę nie ma się czego obawiać – kinesiotaping polega na przyklejeniu odpowiednich, kojących plastrów.

Odpocznij w gabinecie kosmetycznym

Spodziewając się dziecka musisz unikać stresu – dlatego też warto wybrać gabinet kosmetyczny z aromaterapią. Specjalistka sięgnie po aromaty odpowiednie dla pań w ciąży i zrobi ci pachnący masaż – nerwy znikną w kilka minut.

Manicure ciążowy w gabinecie kosmetycznym

Obawiasz się, że lakier do paznokci szkodzi paniom w stanie błogosławionym? Trudno o większy błąd! W ciąży bezwarunkowo znajdź dobry salon kosmetyczny i zafunduj sobie pielęgnację paznokci – wszak gdy jesteś w stanie błogosławionym, twoje paznokcie rosną aż znacznie szybciej!