Efekt długich i pięknych rzęs zapewni Lilly Lashes

Efekt długich i pięknych rzęs zapewni Lilly Lashes

Jeśli chcesz zamówić produkty Lilly Lashes, skieruj się tutaj

Nie okłamujmy się – długie i zdrowe rzęsy są pragnieniem każdej dziewczyny rzęsach. Z zauważalną zazdrością podziwiamy okładki plotkarskich czasopism, na których rządzą modelki przyciągające wzrok perfekcyjnym, ponętnym spojrzeniem. Jednak niewielka ilość dziewcząt jest w stanie pochwalić się tą cechą, toteż stale posiłkują się sztucznymi rzęsami. Teraz za sprawą Lilly Ghalichi, znanej w USA gwieździe programów reality, mogą bez pomocy wizażystki osiągnąć podobny rezultat.

Z czego produkowane są produkty Lilly Lashes?

Lilly Ghalichi reklamuje swoim imieniem uznaną nie tylko w USA markę sztucznych rzęs Lilly Lashes. Oferta tej marki jest skierowana do pań pragnących uzyskać efekt grubych i dłuższych rzęs. W ofercie marki można znaleźć tradycyjne rzęsy na pasku, komplety długich kępek, które służą do uzupełniania zarówno dolnych, jak i górnych rzęs oraz lateksowe kleje i zalotki. Wiele wzorów, np. Istambul, Tokyo oraz Milan jest wyprodukowana z ludzkiego włosia. Z kolei modele z kolekcji Glam (Brittany, Hollywood, Alina) bądź Luxury (Sapphire, Diamonds, Goddess) przygotowuje się z futra norki, które jest dokładnie sterylizowanego i wyczesywanego. Nie ma jednak znaczenia, który typ materiału będzie wykorzystany – rzęsy Lilly Lashes zapewnią, że oprawa oka będzie naturalnie wyglądać.

Lilly Lashes – spopularyzowane przez gwiazdy muzyki i filmu doceniają ich trwałość

To, że Lilly Lashes może poszczycić się popularnością na całym globie, z pewności nie jest wynikiem jedynie skojarzenia jej z osobą Lilly Ghalichi. Atutem artykułów tej firmy jest ich ponadprzeciętna wytrzymałość – decydując się na zakup sztucznych rzęs Lilly Lashes mamy więc pewność, iż można je nałożyć wielokrotnie. To właśnie z tej przyczyny akcesoria te docenia i używa ich powszechnie gros gwiazd estrady i telewizji, które okrzyknięto ikonami stylu . W naszym kraju rzęsy Lilly Lashes można nabyć w drogeriach online.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: info@houseofbeauty.co.uk