Szukasz projektów domów góralskich? To musisz wiedzieć

Szukasz projektów domów góralskich? To musisz wiedzieć

Potrzebujesz zobaczyć, kto sporządza projekty domów góralskich? Koniecznie kliknij tutaj

Drewniana architektura przez dziesięciolecia była wypierana przez budynki betonowe. Dziś jednak zauważyć można to, że ich popularność stopniowo rośnie. Oczywiście nie jest tak bez powodu – domy drewniane wykazują bowiem mnóstwo atutów. Najistotniejszym okazuje się z pewnością wygląd – pasują tak do miejskiej, jak i wiejskiej architektury. Istotne jest również to, iż domy drewniane są bezpieczne dla przyrody, gdyż są wykonywane tylko z naturalnych materiałów. Drewno może także pochłaniać fale wydzielane przez sprzęty RTV i filtrować powietrze, co powoduje, że ich mieszkańcy wydajniej się wysypiają oraz dbają o układ oddechowy.

Projekty domów góralskich i nie tylko

Najpopularniejszym rodzajem domów z drewna są oczywiście te przypominające góralską zabudowę. Często budowane są z bali, a styl ich wykończenia nawiązuje do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Oczywiście znajdziemy także projekty domów góralskich, które wykonane są w nowoczesnym stylu. Nierzadko też spotyka się projekty domów góralskich, które łączą odmienne style – na przykład części murowane. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez obaw możemy zamówić także, jeśli zamierzamy wybudować je poza górami.

Kto zrobi projekty domów góralskich?

Nie zapominajmy, iż na wygodę mieszkania w domu góralskim wpływa przede wszystkim projekt, według jakiego został wzniesiony. Dlatego stawiając na takie rozwiązanie, dobrze obejrzeć dotychczasowe realizacje twórcy i wyszukać, co myślą o nim poprzedni klienci. Istotne jest, by w jego portfolio było sporo projektów domów góralskich – dzięki temu otrzymamy pewność, że nasze zamówienie zostanie odpowiednio zrealizowane i trafi w nasze potrzeby. Przy poszukiwaniach warto również dowiedzieć się, czy architekt współpracuje z ekipą, która wzniesie dom – w ten sposób inwestycja przebiegnie prędzej.

"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: kontakt@domygoralskie.com