Rury szlifowane w architekturze i nie tylko

Rury szlifowane w architekturze i nie tylko

Sprawdź, gdzie kupić rury szlifowane

Poręcze na tarasie narażone są na działanie wielu niekorzystnych czynników. Głównym ich wrogiem okazuje się z całą pewnością wilgoć, która może powodować ich szybkie korodowanie. Uszkodzenia tych poręczy mogą również być rezultatem wystawienia na promienie słoneczne lub chłód. Aby ustrzec się podobnych trudności warto postawić na balustradę wykonaną z antykorozyjnych rur szlifowanych. Dlaczego jednak takie rury będą trafionym rozwiązaniem? Do jakich zadań poza tym wykorzystywane są rury szlifowane ze stali nierdzewnej?

Rury szlifowane – czemu dobre?

Rury szlifowane ze stali antykorozyjnej wykazują wiele zalet, które wyróżniają je na tle pozostałych podobnych elementów. Stal antykorozyjna produkowana jest z dużym dodatkiem chromu, przez co nawet nieustanny kontakt z wodą lub szkodliwymi związkami nie powoduje ich korodowania. Rury szlifowane są również naprawdę odporne na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że sprawdzają się w różnych, nawet ekstremalnych, warunkach.

Rury szlifowane – zastosowanie

Nierdzewne rury szlifowane są głównie stosowane w architekturze – powstają z nich na przykład balustrady czy rusztowania. Ze uwagi na fakt, iż nie zagrażają im żrące substancje, są oprócz tego wykorzystywane w samochodach – na przykład do produkcji rur wydechowych. Należy również dodać, iż takie rury szlifowane doskonale się prezentują, zatem są idealnym wyjściem dla klientów szukających ciekawego detalu do ubikacji czy kuchni.

FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: sklep@metal-e.pl