Projekty domów drewnianych z bali

Projekty domów drewnianych z bali

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o domy drewniane projekt, uzyskasz na barteksitarski.pl

Domy z bali stają się coraz bardziej popularne. Nowatorska budowa sprawia, że tego typu domki nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać także w miesiącach zimowych? Gdzie wyszukać fachowca, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Nowoczesne domy drewniane to znakomity pomysł na spełnienie marzenia o własnym domu. Klienci chętnie decydują się na zaprojektowanie takich nieruchomości, ponieważ mają one mnóstwo atutów. Najważniejsza kwestia – są one tańsze niż domy z cegły. Mały ciężar nieruchomości oznacza ogromne oszczędności. Całoroczne domy drewniane powstają bardzo szybko, gdyż są wykonane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z tynkowaniem. Projektanci twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy z bali stają się coraz bardziej modne. To kompozycja nowatorskich pomysłów z tradycją. Z jednej strony urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem tatrzańskim. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – cienkie ściany

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości wykonane z surowca naturalnego, co powoduje, że wewnątrz panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby chorujące na alergie czują zdecydowaną poprawę stanu zdrowia. Nowoczesne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie musimy wykonywać generującej ogromne koszty termomodernizacji. Kolejnym walorem są cienkie ściany, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można budować również w miesiącach zimowych, bo wszystkie prace wykonywane są na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: pracownia@barteksitarski.pl