Profesjonalny architekt

Profesjonalny architekt

więcej »

Od wyborów czekających na nas na pierwszym etapie wznoszenia domu zależy to, czy odpowie na wszystkie oczekiwania. Z tego powodu warto dokładnie zastanowić się nad każdym aspektem i, kiedy nie mamy wystarczających umiejętności, każdą decyzję uzgodnić ze specjalistą. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozlokować poszczególne pokoje i ułatwi przystosowanie domu do naszych oczekiwań. Z jakich powodów powinniśmy skorzystać z pomocy sprawdzonego architekta?

Jak wybrać technologie? Doradzi architekt

Potencjalni właściciele domu mogą mieć problemy z wyborem technologii, w jakich budynek zostanie będzie wzniesiony. A ta decyzja jest niezwykle istotna, bo mają one ogromne znaczenie dla komfortu domu. Z tego powodu należy wcześniej skonsultować to z architektem i zyskać pewność, że później nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Architekt zaprojektuje nasz dom

Dom na starą modłę czy może któryś z nowocześniejszych projektów? Niski czy kilkukondygnacyjny? Podobnych wątpliwości wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w uporaniu się z tymi trudnościami doradzi właśnie architekt. Jest w stanie zaproponować któryś z gotowych projektów albo zrobić go według zgłaszanych przez nas sugestii.

O czym nie zapominać przed spotkaniem z architektem?

Zanim spotkamy się z architektem, dobrze zastanówmy się nad naszymi potrzebami. Powinniśmy też wtedy wiedzieć, jak duży budżet posiadamy – architekt będzie w stanie polecić nam najlepsze rozwiązanie – oraz skompletować najważniejsze dokumenty posesji.

Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: pracownia@barteksitarski.pl