Niezbędna na budowie – sklejka szalunkowa

Niezbędna na budowie – sklejka szalunkowa

Chcesz nabyć sklejkę szalunkową? Sprawdź abcszalunki.pl/kategoria-produktu/sklejka-szalunkowa

Sklejka szalunkowa znakomicie sprawdza się w budownictwie. Z powodzeniem zastępuje zwykłe drewno, którego nie można użyć do wszystkich zastosowań, a także niepotrzebne winduje koszty. Zweryfikujmy z jakich matariałów jest ona wyprodukowana i co sprawia, że jest tak popularna.

Sklejka szalunkowa – ulepszona przez profesjonalne produkty chemiczne

Sklejka szalunkowa produkowana jest z rozmaitych odmian drzewa, ma wiele powłok, cechuje się znakomitą wodoszczelnością. Do jej wytwarzania najczęściej używa się buk, topolę oraz gatunki egzotyczne, np. fumę. Jest wyjątkowo sprężysta, a jej atrybuty są ulepszone poprzez użycie profesjonalnych filmów fenylowych. Sklejka szalunkowa wytrzymuje także uderzenia mechaniczne oraz różnice temperatur – dzięki wykorzystaniu kilkunastu warstw. Poszczególne forniry ściśle przylegają do siebie, konstruując wytrzymałą sieć. Istnieje mnóstwo rodzajów sklejki szalunkowej, uzależnionych od techniki klejenia (np. suchotrwała, szlifowana), położenia fornirów lub klasy drewna. Konkretne rodzaje sklejki możemy różnie wykorzystywać, nie każda nadaje się bowiem do wyjątkowych warunków.

Sklejka szalunkowa – oznacza duże oszczędności

Sklejka szalunkowa jest elementem wzmacniającym technologię tzw. lanego betonu. To doskonała pomoc przy konstruowaniu nieruchomości, sufitów oraz podestów. Jest elementem występującym powszechnie – używana także do tworzenia rusztowań. Istnieje możliwość jej wielokrotnego wykorzystania, co oznacza niemałe oszczędności. Sklejka szalunkowa to najważniejszy element każdego przedsiębiorstwa budowlanego. Na rynku funkcjonują przedsiębiorstwa zajmujące się wypożyczaniem elementów szalunkowych, nie musimy więc mieć własnych materiałów. Bez problemu możemy więc bez trudu otrzymać profesjonalne materiały budowlane.

ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: biuro@abcszalunki.pl