Najlepsze okna energooszczędne

Najlepsze okna energooszczędne

Jeśli chcesz kupić okna energooszczędne, koniecznie wejdź na www.oknostol.com.pl

Najbardziej istotnym komponentem, o którym warto pamiętać przy termomodernizacji lokalu mieszkalnego, są wysokiej klasy okna energooszczędne. Najlepiej sprawdzają się okna drewniane, które u producentów odnajdziemy w wielu opcjach. Jak są wyprodukowane i co gwarantują?

Okna energooszczędne – wyprodukowane z bezpiecznych dla przyrody surowców

Drewniane okna skonstruowane są z naturalnych surowców – np. sosny i modrzewia. Odznaczają się świetnymi właściwościami, dzięki czemu w niczym nie ustępują oknom z komponentów sztucznych. Pamiętajmy, żeby zwrócić szczególną uwagę na współczynnik przepuszczalności cieplnej okien, zwłaszcza, jeśli modernizujemy dom przed zimą. Gwarantuje to nie tylko dogodne warunki wewnątrz domu, ale również oszczędność węgla lub oleju opałowego. Współczynnik przepuszczalności cieplnej musi być odpowiedni (tj. niższy niż 0,8 W/m2), wówczas w lokalu zapanują komfortowe warunki. Rezultat ogrzewania zostaje w pomieszczeniach, a przez nieszczelności nie przedostaje się chłód z zewnątrz.

Okna energooszczędne – uchroń się przed nadmiernym gwarem z zewnątrz

Kupując nowe okna energooszczędne przeanalizujmy inny ważny element – stopień Rw. Postawmy na dźwiękochłonne okna drewniane, jeśli chcemy uniknąć hałasu z dworu. Niezwykle ważne są także dokładne uszczelki okienne – zapobiegają przenikaniu zimna i przedostawaniu się dźwięków. Współczesna technika zapewnia pozbycie się niechcianego zgiełku oraz oszczędność opału, warto więc wybrać drewniane okna energooszczędne.

OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: biuro@oknostol.com.pl